Ubytovanie na Liptove - Wellness Villa Liptov

Wellness Villa Liptov ponúka 7 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelku, so samostatnou sprchou a sociálnym zariadením. Izby sú vybavené prípojkou na internet, televízorom a chladiacim boxom. Hostia si môžu posedieť v bare s trojstranným krbom.

Wellness Villa Liptov sa nachádza na začiatku obce Liptovská Sielnica, na severnom brehu priehrady Liptovská Mara – Sielnická zátoka s plážou je vzdialená len 1 km, v prekrásnom prostredí Chočských vrchov na západe a Západných Tatier na severe, len 6 km od najväčšieho aquaparku na Slovensku – Aquapark Tatralandia a 11 km od Vodného Parku Bešeňová.

V zime si môžete vychutnať skvelú lyžovačku v známom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry vzdialenom len 20 km.

Vila svojím vybavením, polohou a kapacitou 20 osôb v 7 izbách zaručí dokonalú dovolenku aj pre náročných hostí.

Tú pravú pohodu spojenú s relaxom si vychutnáte po skvelých zážitkoch počas dňa, či už po turistike, cykloturistike, spoznávaní okolia, aktivitách na Liptovskej Mare, v našom wellness s fínskou saunou a vírivkou.

V blízkom okolí môžete spoznávať krásy okolitej prírody – Prosiecka dolina /5 km/, Kvačianska dolina – Mlyny Oblaza /6 km/, Čereňová skala /8 km/, Liptovský Hrad /10 km/, Keltský archeoskanzen Havránok /8 km/ či Demänoské jaskyne.

Okolie Wellness Villy Liptov dotvára rozľahlý areál, kde máte k dispozícii tenisový kurt aj detské ihrisko s preliezkami, šmýkačkami a pieskoviskom.

Auto zaparkujete na parkovisku priamo pri vile.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

spa